- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 90PF05R1-M00680 |
V500 Mini Tower Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD PC Bílá • Typ procesoru: Intel® Core™ i7 • Model procesoru: i7-13620H • Vnitřní paměť: 16 GB • Typ vnitřní paměti: DDR5-SDRAM • Celková kapacita úložiště: 1 TB • Ukládací médium: SSD • Integrovaná čtečka karet • Model grafického adaptéru na kartě: Intel® UHD Graphics • Wi-Fi • Napájecí zdroj: 180 W • Typ skříně: Mini Tower • Typ produktu: PC • Hmotnost: 6 kg • Barva: Bílá •
18 912 Kč
včetně DPH 21%662 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-13620H |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Výkonná jádra | 6 |
| Účinná jádra | 4 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,9 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 5121 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Formát SSD | M.2 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD, MMC |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 1x1 |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 0 |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Rozšiřující sloty | |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Mini Tower |
| Název barvy | White |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Bílá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Tržní kategorie | Všední |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Uživatel |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 155 mm |
| Hloubka | 296 mm |
| Výška | 347 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 395 mm |
| Hloubka balení | 246 mm |
| Výška balení | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9 kg |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Integrovaný displej | |
| Zvukový systém | High Definition Audio |